fbpx

Ocieplacz na kubek – pomysł na upominek

Ostatni kwartał roku to czas obdarowywania prezentami wszystkich bliskich i znajomych. Poza zwyczajnymi okazjami osobistymi jak urodziny czy imieniny mamy również święta podczas których dajemy sobie prezenty. Każdy chętnie przyjmuje upominki z okazji Mikołajek czy Bożego Narodzenia. Jeśli umiesz dziergać, to świetnym pomysłem na upominek może być ocieplacz na kubek.

Prosty i tani

Ocieplacze na kubeczki od kilku lat nie wychodzą z mody. Można je kupić wraz z kubkiem w wielu sklepach. Innym sposobem jest samodzielne wykonanie takiego drobiazgu. Ma on wiele zalet. Przede wszystkim jest bardzo prosty do zrobienia. Nie wymaga wielkich nakładów finansowych – wystarczą resztki włóczek oraz szydełko lub druty.

ocieplacz na kubek
Fot. Pinterest

Ogromna ilość możliwości

Kolejną zaletą ocieplaczy na kubek jest ogromna ilość pomysłów na nie. Przeglądając mój ulubiony serwis z inspiracjami jakim jest Pinterest 😊 można znaleźć setki różnych modeli, począwszy od bardzo prostych, jednokolorowych ocieplaczy, przez ocieplacze z wrobionymi wzorami, a na  ocieplaczach z dodatkowymi ozdobami skończywszy.

Fot. Pinterest

Dostosowany do każdego wieku

Kolejną zaletą ocieplaczy na kubki jest fakt, że można je podarować osobie niezależnie od płci i wieku. W sieci są wzory na ocieplacze z zabawnymi, dziecięcymi wzorkami dla maluchów, z napisami dla nastolatków, ale także stonowane, które można podarować dorosłym osobom.

Fot. Pinterest

Prosty wzór na ocieplacz na kubek robiony na szydełku znajdziesz

Facebook
Pinterest
Twitter

2 odpowiedzi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *