fbpx
pomysł na prezent

Kategoria: Pomysł na prezent – dlaczego warto tu zaglądać?

Na blogu JagaMajaga.pl jest jedna, moim zdaniem, bardzo ciekawa kategoria jaką jest Pomysł na prezent. Dziś kilka słów o tym, dlaczego warto do niej zaglądać.

Rękodzieło znowu w modzie

Jednym z podstawowych powodów, dla których warto zaglądać do wpisów z tej kategorii jest fakt, że rękodzieło wraca do łask. Coraz częściej można kupić w sklepach czy w Internecie ręcznie wykonane drobiazgi. Są coraz bardziej popularne, ponieważ cechuje je niepowtarzalność. Drobne niedoskonałości są tutaj postrzegane nie jako wady, a jako zalety, ponieważ sprawiają, że nikt nie ma identycznego wyrobu. Na popularność rękodzielniczych produktów niebagatelny wpływ mają również celebryci, którzy coraz chętnie pokazują się w otoczeniu ręcznie robionych przedmiotów, dodatków czy ubrań.

Rękodzieło – pomysł na prezent

Przedmioty wykonane ręcznie to doskonały pomysł na prezent z wielu powodów. Przede wszystkim, jak już wyżej wspomniałam – ręcznie wykonane wyroby są modne. Kolejną zaletą/ lub wadą może być koszt takiego prezentu. Jeśli potrafisz samodzielnie wykonać wybrany upominek, to jego koszt jest zazwyczaj niewielki. Jako przykład można podać chusty robione na drutach. Cena włóczki i drutów niezbędnych do wykonania jednej chusty zamyka się w 20-100 zł – w zależności od ilości wykorzystanej włóczki oraz jej rodzaju. Inaczej jest w przypadku zakupu już gotowego produktu. Obecnie cena ręcznie wykonanej chusty waha się od 100 do 300 zł. Jak więc widzisz upominek w postaci ręcznie wykonanej chusty może być dość kosztowny a na pewno jest bardzo cenny 😉

Kategoria: Pomysł na prezent

Kategoria ta powstała dla tych wszystkich, którym brakuje pomysłów na upominki dla bliskich. Dziś bardzo trudno kupić coś oryginalnego i niepowtarzalnego. W sklepach jest mnóstwo drobiazgów, ale wszystkie produkowane są na masową skalę. Dlatego upominek w postaci ręcznie robionych dekoracji czy dodatków to coś zupełnie innego. Zazwyczaj nie kupujemy sobie takich drobiazgów, więc prezent w postaci ocieplacza na kubek robionego ręcznie czy ekologicznej siatki zrobionej na szydełku  może być strzałem w dziesiątkę.

Na blogu JagaMajaga.pl niemal w każdym wpisie znajdziesz coś, czym można zainspirować się podczas wybierania upominków dla bliskich. Jednakże kategoria Pomysł na prezent to coś specjalnego z czego warto skorzystać  zawsze wtedy, gdy zbliża się czas kupowania prezentów.

Facebook
Pinterest
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *