fbpx
Chusta Strzałka

Podsumowania październikowe

Październikowa lista zadań nie była specjalnie rozbudowana. Nie planowałam zbyt wielu robótek, dzięki czemu udało mi się wszystko zrealizować.

1. Strzałka – wreszcie gotowa

Jak już pisałam od kilku miesięcy miałam problem ze skończeniem rozpoczętej wiosną chusty strzałki. Przez całe lato leżała odłogiem. Ale to już koniec. W październiku udało mi się ją skończyć. Ogromna chusta strzałka trafiła już do swojej nowej właścicielki.

2. Chusta Rogal

W moich domowych zapasach jest sporo wełny Liloppi Luna w bardzo różnych kolorach. Na niektóre z nich nie miałam pomysłu, więc sobie leżały i czekały na dobry dla nich dzień. Moje październikowe plany sprawiły, że jedna z nich została wykorzystana. Z luny przypominającej swoim kolorem śliwkowy piernik z czekoladą 😊powstała piękna chusta. Już wkrótce pojawi się wpis o niej – na razie czeka na pranie i fotografowanie.

3. Dekoracje jesienne

Jednym z punktów w planach październikowych było również zrobienie dekoracji jesiennych. Ten punkt wypełniłam już na początku miesiąca. Powstał cały zestaw kolorowych dyń 😊

dynie na szydełku

4. Plany czytelnicze

Może nie należę do najbardziej aktywnych czytelników, ale staram się przeczytać przynajmniej jedną książkę miesięcznie. Tym razem to był kryminał, uwielbiam kryminały, autorstwa Remigiusza Mroza „Listy zza grobu”. Wybór tej książki to trochę przekora – z jednej strony nie przepadam za książkami tego autora, z drugiej sięgam po kolejne tomy.

Już dawno nie udało mi się zrealizować wszystkich punktów mojego planu. Zobaczymy jak będzie w kolejnych miesiącach. A jak realizacja Waszych planów?

 

Facebook
Pinterest
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *