fbpx
ekosiatka na zakupy

Moja ekosiatka na zakupy

Już pisałam, że przeraża mnie ilość plastiku, która każdego dnia pojawia się w moim domu. Niezależnie od tego czy chcę, czy też nie w siatkach z zakupami pojawiają się butelki i kartony z napojami, woreczki i pudełka z owocami, serami czy wędlinami. Jeśli to jednak możliwe staram się ograniczać ich ilość. Dlatego też postanowiłam zrobić sobie ekosiatkę na zakupy.

Wzór z DROPS-a

W poszukiwaniu wzoru na siatkę idealną dla mnie wybrałam się na stronę DROPS-a. Można tam znaleźć setki wzorów na wszelkiego rodzaju dziergane wyroby, w tym również torby i torebki. Wybrałam Pacific Blues, ponieważ wydawała mi się ładna, prosta i wygodna.

Materiały

Do zrobienia mojej siatki wykorzystałam 150 g włóczki DROPS Safran oraz szydełko nr 3.

Wykonanie:

Trzeba przyznać, że wykonanie tej torby nie nastręcza wielu problemów. W moim przypadku czas wykonania jest nieokreślony, ponieważ szydełkowałam wyłącznie wieczorem w wolnej chwili.

Nie cieszyłam się nią zbyt długo 🙂

Planowałam zrobienie sobie siatki na zakupy w pełni ekologicznej. Niestety bardzo szybko okazało się, że nie tylko mnie podoba się mój wyrób i już na drugi dzień pojawiła się osoba bardzo zainteresowana ekosiatką. No cóż nie pozostało mi nic innego jak ją oddać. Nie pozostało mi nic innego jak zrobić sobie nową – tym razem w kolorze ametystu 🙂

ekosiatka na zakupy
Facebook
Pinterest
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *