Zaczynam przygotowania do Wielkanocy – kolorowe pisanki

Wprawdzie dopiero co rozpoczął się Wielki Post, ale u mnie już od pewnego czasu trwają przygotowania do świąt. Na samym początku powstały zrobione na szydełku i drutach dekoracje, które już są dostępne w sklepie.

Do wyboru jest kilka opcji, z którymi warto się zapoznać 😊

Pisanki cieniowane

Zestaw cieniowanych pisanek wykonany jest z wielobarwnej, cieniowanej włóczki mieszanej. Dzięki ciekawej kolorystyce włóczki powstały niepowtarzalne pisanki. Pisanki wypełnione są wypełnieniem silikonowym, dzięki czemu są miękkie i przyjemne w dotyku. Można je wykorzystać jako element dekoracyjny, podarować bliskiej osobie, a nawet dać dzieciom do zabawy. U mnie w domu wypełnią koszyczek, który będzie dekorował komodę 😉

pisanki

Pisanki wielokolorowe

Te pisanki są nieco mniejsze aniżeli pisanki cieniowane. Wykonane są z włóczki bawełnianej jednokolorowej lub tworzącej drobne wzorki. Pisanki wielokolorowe są wypełnione kulkami silikonowymi. Można je wykorzystać do dekorowania domu lub jako prezent dla bliskich.

A teraz trochę prywaty. O takie pisanki prosiła mnie w zeszłym roku bratowa. I jest spore prawdopodobieństwo, że maleńki zestaw trafi właśnie do niej. Ale o tym na razie szaa…

pisanki

Zrób to sama

Jeśli potrafisz robić na szydełku zachęcam Cię do samodzielnego wykonania dekoracyjnych pisanek. Wzór znajdziesz klikając poniżej.

Jeśli nie posiadasz materiałów na pisanki, nie martw się – możesz kupić zestaw do robienia pisanek w moim sklepie 😊

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *