fbpx
entrelak

Udało się – entrelak z grudnia wreszcie skończony

Chusty zbudowane z drobnych kwadracików bardzo mi się podobają i lubię je robić. Jednak ten konkretny entrelak długo czekał na swój czas. Rozpoczęłam go robić jeszcze w grudniu ale dopiero teraz, niemal po pół roku udało mi się go skończyć.

Dlaczego tak późno?

No cóż… W moim przypadku jest tak, że stale na drutach mam kilka różnych robótek, do tego jedna lub dwie chusty na szydełku, które oczekują na skończenie. Nie mówiąc już o dodatkowych robótkach, które powstają w międzyczasie. Entrelak postanowiłam zrobić na prezent gwiazdkowy dla jednej ze znajomych osób, ale jakoś nie zdążyłam. Potem chusta czekała w szafce, aż pewnego dnia zechcę ją skończyć i jest 😊

Wreszcie się udało, a efekt jest – sami oceńcie 😉

Kiedy wreszcie udało mi się skończyć mój entrelak postanowiłam  pochwalić się nim. Stąd w dzisiejszym wpisie kilka zdjęć tej chusty. Ponieważ koronawirus się szerzy zamiast w pięknej parkowej scenerii, chusta została sfotografowana na sztucznej trawie z naszego balkonu. (Ta trawa to marzenie moich dzieci, dotąd niespełnione. Teraz, kiedy nie można iść pobiegać na tej prawdziwej kupiliśmy nieco sztucznej zieleni – zawsze jakoś przyjemniej).

Facebook
Pinterest
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *