O mnie

rękodziełoCześć 🙂

Mam na imię Agnieszka. Zawodowo zajmuję się copywritingiem. Każdego dnia spod mojej klawiatury wypływają tysiące literek układających się w słowa a potem w artykuły, hasła reklamowe czy opisy produktów. Bywa, że po powrocie do domu nie mam ochoty patrzeć na komputer, a nawet na jakiekolwiek teksty. Kiedy dopada mnie taka lierofobia, wówczas dla odprężenia biorę się za rękodzieło. Haftuję, dziergam, robię biżuterię albo różne ozdoby do domu. Uwielbiam wypróbowywać różne techniki rękodzielnicze, nowe wzory i materiały.

W wyniku mojego hobby, którym jest rękodzieło powstaje sporo cudowności. Niedawno zajrzałam do mojego pudełka z wyrobami i okazało się, że jest tam całkiem sporo ciekawych rzeczy. Pomyślałam więc sobie, że może się pochwalę swoimi dziełami. Przy okazji pokażę jak powstają niektóre z nich. Dzięki temu wszyscy, którzy będą chcieli wykonać podobne przedmioty będą mogły to zrobić.

Ponieważ moje pudełko na rękodzieło mieści coraz mniej nowych rzeczy, postanowiłam sprzedać niektóre z tych, które się tam znajdują. Jeśli zatem zechcesz kupić opisywane przedmioty możesz to zrobić w sklepie. Musisz jednak wiedzieć, że większość produktów jest wykonywanych w bardzo małych ilościach – zazwyczaj w jednym egzemplarzu, więc nie czekaj zbyt długo z zakupem 🙂

 

Bardzo się cieszę, że zajrzałaś na mój blog. Mam nadzieję, że spodoba Ci się tutaj i skorzystasz z moich podpowiedzi jak można wykonać różne przedmioty, a być może nawet kupisz niektóre z nich. Będzie mi bardzo miło za każdym razem, kiedy mnie odwiedzisz.