fbpx
sowa z włóczki

Sowa z włóczki – częsty motyw dziecięcy i nie tylko

Moda zmienia się bardzo szybko. Zwłaszcza moda dziecięca. Czasami nie udaje się nam, dorosłym, nadążyć za nowymi wzorami i postaciami podbijającymi serca naszych pociech. Jakiś czas temu hitem była Hello Kitty, potem emotki, flamingi czy lamy. Od jakiegoś czasu w sklepach można znaleźć odzież i artykuły dziecięce z motywem sowy. Pogrzebałam więc nieco w zdjęciach Pinteresta i okazało się, że sowa z włóczki to dość popularny motyw.

Sowia poduszka

Na początek sowa poduszka wykonana na szydełku. Wygląda na bardzo mięciutką maskotkę i doskonałą dekorację pokoju dziecięcego ?

Aplikacja na ubranie

Sowa to również ciekawa aplikacja no dziecięcą odzież. Taka zrobiona na szydełku ozdoba urozmaici jednobarwną bluzeczkę, albo ukryje dziurę na kolanie.

sowa z włóczki

Sowi breloczek

Sowa amigurumi to doskonały motyw na breloczek. Jest niewielka, można ja wykonać z resztek włóczki, która pozostała po innych projektach. Dodatkowo może być doskonałym pomysłem na niedrogi upominek dla kobiety zarówno dużej jak i malej ?

sowa z włóczki

Sowia – czapka dla niemowlęcia

Motyw sowy może być wykorzystany również do stworzenia ciekawej czapki dla dziecka. Maluchy kochają kolory i niezwykłość, stąd też taka czapka doskonale sprawdzi się także u nieco starszych dzieci.

Sowi świecznik

Sowi wzór można również wykorzystać do stworzenia świecznika. Wystarczy trochę bawełnianej włóczki i słoik, aby stworzyć dekoracyjne świeczniki. Można je wykorzystać np. podczas kolacji na tarasie.

sowa z włóczki

Sowa to motyw, który można wykorzystać do wykonania różnych dodatków np. czapek czy aplikacji, jak również do wykonania dekoracji – poduszek czy świeczników.

Facebook
Pinterest
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *