fbpx
Promocja włóczek DROPS

Promocja włóczek DROPS w polskich sklepach internetowych

Z włóczkami DROPS spotkałam się całkiem niedawno. W sklepie internetowym, który dość często odwiedzam, pojawiły się w ofercie na początku tego roku. Włóczki tej marki są chętnie kupowane przede wszystkim ze względu na dobrą jakość. Ponadto ich cena również nie jest wygórowana. Dodatkową zaletą jest dostępność oraz częste promocje cenowe.

Ceny motków z logo DROPS są atrakcyjne, ale należy pamiętać, że większość motków tej marki waży zaledwie 50 g, co sprawia, że ich cena może, na pierwszy rzut oka, wydawać się niższa niż od innych motków o takim samym składzie. Decydując się na zakupy warto mieć to na uwadze także wagę i wybierając włóczki dla siebie dokładnie przeliczyć ceny, aby je porównać.

Ale przecież nie o wadze motków miałam pisać.

Pragnę wszystkich poinformować, że właśnie rozpoczęła się majowa promocja włóczek wełnianych marki DROPS. Wszystkie włóczki zawierające choć trochę wełny w swoim składzie mają cenę obniżoną o 35%. To dosyć duża zniżka cenowa i warto z niej korzystać. Szczególnie zachęcam do kupowania włóczki DROPS Alpaca – jest mięciutka i ma piękne kolory. Jest idealna na ubranka dla dzieci.

 

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Skoro piszę o promocyjnych cenach wstyd byłoby nie skorzystać z możliwości tańszych zakupów. Ja również postanowiłam skorzystać ze zniżek i kupiłam sobie cieniowaną DROPS Delight. Pisałam Wam niedawno o szalu Pivoine, który bardzo mi się spodobał. Postanowiłam zrobić sobie taki właśnie szal z włóczki DROPS.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Media_Image”][/siteorigin_widget]

Korzystacie z włóczek tej marki – napiszcie!

Facebook
Pinterest
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *