fbpx

DROPS Merino w dobrej cenie

Merynos to odmiana owcy. Wełna pochodząca z tego zwierzęcia jest bardzo ceniona w przemyśle odzieżowym. Poza zaletami, którymi charakteryzuje się zwyczajna owcza wełna, wełna z merynosa jest dodatkowo niezwykle miękka. Z tego powodu chętnie wykorzystywana jest do wytwarzania odzieży nie tylko dla dorosłych ale również dla dzieci.

Wełna z merynosa jest znacznie delikatniejsza niż pochodząca z innych odmian owiec. Odzież wykonana z tego włókna jest ciepła i zarazem przewiewna. Dzianiny z niej wykonane są przepuszczalne dla wilgoci, dzięki czemu pot wytwarzany przez skórę odparowuje a nie moczy odzieży.

Włóczki zawierające wełnę z merynosa doskonale nadają się na wyroby dla dzieci. Są szczególnie polecane na wyroby dla najmniejszych dzieci a nawet dla niemowląt. To idealna włóczka na kocyki, sweterki, czapeczki czy beciki. Trzeba jednak pamiętać, że włóczki zawierające wełnę z merynosa, choć są miękkie i niegryzące, niekiedy mogą uczulać. Zdarza się to rzadko, ale warto pamiętać o takiej możliwości.

We wrześniu włóczki z merynosa firmy DROPS Merino można kupić w szczególnie atrakcyjnej cenie. Produkty tej marki dostępne są w wielu sklepach. 30% zniżki to całkiem spora oszczędność. Warto zaopatrzyć się w te miękkie włóczki, ponieważ są doskonałym materiałem na czapki i szaliki, które już na dniach będą bardzo przydatne.

Włóczkę w promocyjnej cenie znajdziesz w sklepac

Facebook
Pinterest
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *