Torebka na szydełku

Torebka na szydełku dla dziewczynki

Pomiędzy dzierganiem kolejnych chust znalazłam chwilę na to, co już od dawna bardzo mnie kusiło 😊 I dlatego powstała torebka na szydełku dla dziewczynki. Oto kilka słów o tym jak i z czego powstawała.

Torebka na szydełku - materiały

Do wykonania tej torebki wykorzystałam resztki włóczki Pagliaccio, którą wcześniej wykorzystałam do robienia ocieplaczy na kubeczki. Jak się okazało kolorystyka idealna dla małej księżniczki (same róże i fiolety), więc z pewnością przypadnie do gustu nowej posiadaczce.

Wzór na torebkę dla dziewczynki

Do zrobienia torebki wykorzystałam wzór dostępny na stronie DROPS-a, z drobnymi zmianami, które wyszły w trakcie robótkowania. Zmieniła się m.in. liczba oczek w kolejnych rzędach.

Wzór podstawowy tej torebki znajdziesz TUTAJ

Kilka słów o wykonaniu torebki

Wykonanie torebki nie jest specjalnie skomplikowane. Można ją zrobić szybko i bez większych problemów. Cała praca zajęła mi ok. 3 godzin.

Jeśli macie ochotę na taką torebeczkę zapraszam do jej wykonania. To świetna zabawa dla robiących  i ciekawy dodatek do księżniczkowych stylizacji.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter

One Response

  1. Torebeczka jest naprawdę urocza. Fajny dobór kolorów, na pewno spodoba się każdej dziewczynce. Największą wartość tej torebce nadaje to, że wykonana została własnoręcznie. Równie dobrze moglibyśmy iść do sklepu i kupić jeden z wielu modeli, natomiast w tym przypadku liczą się chęci. Efekt jest świetny. Choć wspominasz, że uszycie jej nie jest specjalnie skomplikowane, to chyba jednak trzeba posiadać pewne zdolności, aby ją zrobić na szydełku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *