Po taniości… – nowa grupa na Facebooku

Często szukam ciekawych ofert na włóczki, druty, sznurki i inne materiały dziewiarskie. Muszę przyznać, że nierzadko padam ofiarą wyprzedaży i promocji. Nie raz zdarzyło się, że kupiłam włóczkę w cenie obniżonej o kilkanaście procent, a potem okazało się, że zakupy w innym sklepie tej samej włóczki w cenie regularnej pozwoliłyby mi zaoszczędzić kilka złotówek. W dzisiejszych czasach szkoda każdego grosza, więc powstała grupa, w której można znaleźć informacje o promocjach, wyprzedażach i po prostu włóczka w super cenach.

Zainteresowanie tematem

Jak się okazało nie tylko ja szukam okazji na tanie zakupy. Już w ciągu kilku dni do grupy dołączyło ponad 200 osób i liczba ta stale rośnie. Poszczególne oferty publikowane w grupie są chętnie lajkowane i komentowane.

Dużo ciekawych ofert

W pierwszych dniach w grupie pojawiało się zaledwie kilka ofert dotyczących promocji czy wyprzedaży. Jednak z każdym dniem liczba ciekawych propozycji włóczkowych i nie tylko rośnie. Dodatkowym atutem grupy okazała się wymiana opinii na temat poszczególnych włóczek.

Zachęcam do dołączenia

Grupa powstała z myślą o miłośniczkach dziergania. Zachęcam Cię do dołączenia do tej grupy, korzystania z przedstawionych ofert oraz  dodawania postów z ofertami znalezionymi w sieci.

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *