Moja ekosiatka na zakupy

ekosiatka na zakupy

Już pisałam, że przeraża mnie ilość plastiku, która każdego dnia pojawia się w moim domu. Niezależnie od tego czy chcę, czy też nie w siatkach z zakupami pojawiają się butelki i kartony z napojami, woreczki i pudełka z owocami, serami czy wędlinami. Jeśli to jednak możliwe staram się ograniczać ich ilość. Dlatego też postanowiłam zrobić sobie ekosiatkę na zakupy.

Wzór z DROPS-a

W poszukiwaniu wzoru na siatkę idealną dla mnie wybrałam się na stronę DROPS-a. Można tam znaleźć setki wzorów na wszelkiego rodzaju dziergane wyroby, w tym również torby i torebki. Wybrałam Pacific Blues, ponieważ wydawała mi się ładna, prosta i wygodna.

Materiały

Do zrobienia mojej siatki wykorzystałam 150 g włóczki DROPS Safran oraz szydełko nr 3.

Wykonanie:

Trzeba przyznać, że wykonanie tej torby nie nastręcza wielu problemów. W moim przypadku czas wykonania jest nieokreślony, ponieważ szydełkowałam wyłącznie wieczorem w wolnej chwili.

Nie cieszyłam się nią zbyt długo 🙂

Planowałam zrobienie sobie siatki na zakupy w pełni ekologicznej. Niestety bardzo szybko okazało się, że nie tylko mnie podoba się mój wyrób i już na drugi dzień pojawiła się osoba bardzo zainteresowana ekosiatką. No cóż nie pozostało mi nic innego jak ją oddać. Nie pozostało mi nic innego jak zrobić sobie nową – tym razem w kolorze ametystu 🙂

ekosiatka na zakupy
Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *