entrelak

Udało się – entrelak z grudnia wreszcie skończony

Chusty zbudowane z drobnych kwadracików bardzo mi się podobają i lubię je robić. Jednak ten konkretny entrelak długo czekał na swój czas. Rozpoczęłam go robić jeszcze w grudniu ale dopiero teraz, niemal po pół roku udało mi się go skończyć.

Dlaczego tak późno?

No cóż… W moim przypadku jest tak, że stale na drutach mam kilka różnych robótek, do tego jedna lub dwie chusty na szydełku, które oczekują na skończenie. Nie mówiąc już o dodatkowych robótkach, które powstają w międzyczasie. Entrelak postanowiłam zrobić na prezent gwiazdkowy dla jednej ze znajomych osób, ale jakoś nie zdążyłam. Potem chusta czekała w szafce, aż pewnego dnia zechcę ją skończyć i jest 😊

Wreszcie się udało, a efekt jest – sami oceńcie 😉

Kiedy wreszcie udało mi się skończyć mój entrelak postanowiłam  pochwalić się nim. Stąd w dzisiejszym wpisie kilka zdjęć tej chusty. Ponieważ koronawirus się szerzy zamiast w pięknej parkowej scenerii, chusta została sfotografowana na sztucznej trawie z naszego balkonu. (Ta trawa to marzenie moich dzieci, dotąd niespełnione. Teraz, kiedy nie można iść pobiegać na tej prawdziwej kupiliśmy nieco sztucznej zieleni – zawsze jakoś przyjemniej).

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on twitter
Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *